Якби Ринат Ахметов був би таким дурним і неефективним в політиці, хіба він би став найбагатшим і найвпливовішим олігархом України

Багато хто вважає Рината Ахметова політичним невдахою — злився з Ігорем Коломойським в «Опозиційний блок» включивши Кернеса-Труханова, його проект Олег Ляшко — не прохідний, «Слуга народу» (Коломойський) і «Оппоплатформа» (Фірташ-Медведчук) з’їсть традиційний електорат південного сходу України.

З’являється нова мережева партія Анатолія Шарія, лідер якої підтримав на президентських виборах Олександра Вілкула — екс-топ-менеджера Рината Ахметова, а партнер Рината Ахметова по афері в електроенергетиці за схемою «Роттердам +» — екс-президент Петро Порошенко, добре допомагає собі поляризацією суспільства і Анатолію Шарію своїми прокльонами.

Якби Ринат Ахметов був би таким дурним і неефективним в політиці, хіба він би став найбагатшим і найвпливовішим олігархом України? І хіба б втримав свій вплив — а не був би помножений на нуль якимось новим президентом, як це було з Ходорковським в Росії?

Наші джерела з багатьох соціологічних агентств спеціально для Inside, підтверджують факт, що рейтинг партії Шарія почав стрімко зростати. За закритим опитуваннями на Південному Сході кожен десятий за Шарія (це 10%). У центральній Україні десь кожен 15, а ось на Західній кожен 20-25 за Шарія.

В основному 70% це люди до 35 років. Виходячи з цього у Шарія вже вимальовується 5-6%, а це прохідний рейтинг. Джерело пояснює це активною піар кампанією в соціальних мережах, а також «піаром», який Шарію влаштував Порошенко і націоналісти. Тепер про Шарія знають не тільки «жителі Ютуб», але і електорат, який дивиться телевізор.

Найцікавіше, що Шарій почав їсти рейтинг не проросійських партій, як раніше передбачалася, а рейтинг «Слуги народу» у якї триває спад електоральних прихільників.

Leave a Comment

Your email address will not be published.