Якщо в найближчий місяць Офіс Президента не зможе «продавити» зняття мера Києва Віталія Кличка, то перейдуть до другого плану — це позачергові вибори в Києві

Якщо в найближчий місяць Офіс Президента не зможе «продавити» зняття мера Києва Віталія Кличка, то перейдуть до другого плану — це позачергові вибори в Києві.

Наші джерела повідомляють, що зараз західне лобі Кличка та інші його лобісти в Україні вселяють Зеленському, що «перевибори зараз» це кращий варіант виходу з ситуації, що склалася.

Зеленський дав Офісу Президента і особисто Андрію Богдану, час для реалізації першого плану по «зміщення» Віталія Кличка, якщо не вдасться, то перейдуть до вимушених позачергових виборів в Києві. Перевибори до Київради і мера міста.

Джерела доповнюють, що вибори в Києві опрацьовують при будь-якому розкладі, навіть якщо знімуть зараз Кличко і поставлять свою фігуру на посаду голови КМДА. Офіс Президента хоче провернути хитрий план. Він полягатиме в тому, що спочатку вони ділять владу Кличко в Києві, щоб послабити його адміністративний тиск в місті, після призначають перевибори, щоб повністю його прибрати з політичної гри. Після перемоги «свого кандидата» на посаду мера Києва, вони прибирають можливість призначати Президентом і його Офісом Главу КМДА. Таким чином, вони прибирають можливість подальшої спекуляції на цю тему і влаштовують власний піар, тільки вже на своїх більш вигідних умовах.

Leave a Comment

Your email address will not be published.