ЄС надає Україні 30 млн євро на підтримку реформ

Європейський союз виділить Україні 29,5 млн євро для підтримки податкової та митної реформи, повідомляє прес-служба Міністерства фінансів України. У Мінфіні повідомили про початок впровадження програми з управління державними фінансами (EU4PFM), яка направлена на підтримку податкових та митних реформ в Україні та розбудову потенціалу з управління державними фінансами.

Зазначається, що для підтримки реалізації податкової та митної реформи в рамках програми EU4PFM Євросоюз вирішив надати Україні фінансову допомогу в розмірі 29,5 млн євро, що становить більше половини загального бюджету. Загалом на впровадження програми планується витратити 55 млн євро.

«Протягом кількох місяців Мінфін також отримає підтримку в рамках іншої частини проекту EU4PFM, впровадженням якої опікується SIDA», — додали у відомстві.

Нагадаємо, раніше Конгрес США затвердив безпекову допомогу Україні у розмірі $250 млн. Ця допомога має бути надана Україні у 2019 році по лінії Пентагону для посилення національної безпеки і оборони. Як зазначають у посольстві, відповідні структури Міністерства оборони США вже розпочали укладати контракти на постачання обладнання і надання послуг оборонному сектору України за рахунок виділених коштів.

Цьогорічна допомога передбачає надання Україні як нелетальних, так і летальних видів оборонного озброєння, з окремим акцентом на підтримку Військово-Морських Сил Збройних Сил.

Leave a Comment

Your email address will not be published.