Юлія Тимошенко опинилася замішана в черговому кейсі про втручання топ чиновників України в передвиборну кампанію США 2016 р

Днями з дуже компетентних джерел стало відомо, що Юлія Тимошенко опинилася замішана в черговому кейсі про втручання топ чиновників України в передвиборну кампанію США 2016 р.

Джерела повідомляють, що на заході Тимошенко фігурує, як «персона», яка «зливала» Трампа і грала на боці Клінтон.

Неллі Ор (Nellie Ohr), дружина колишнього помічника заступника Генерального прокурора США Брюса Ора, який в свою чергу був контактною особою між FBI і на той момент інформатором Крісом Стилом (колишнім агентом MI6), який займався збором компромату на кандидата в президенти Дональда Трампа, з яким Неллі Ор проводила спільну роботу для компанії FUSION GPS (фігурантом справи про втручання в передвиборну кампанію США), дала свідчення Конгресу США про те, що частина компромату по Дональду Трампу вона отримала від офіційних осіб України, зокрема від народного депутата Україна критично тоді налаштованого проти Пола Манафорта.

Вивчення документів Неллі Ор, переданих ФБР, показує, що деякі з її джерел також були отримані від колишнього кандидата в президенти України Юлії Тимошенко і її позову проти Пола Манафорта.

Як відомо, у Тимошенко і Хілларі Клінтон були симпатичні відносини після того, як в січні 2013 року колишня держсекретар щосили намагалася виступити за звільнення Тимошенко з в’язниці за звинуваченням у корупції. Таким чином, було встановлено, що Брюс Ор був одержувачем інформації не тільки від британського розвідника Кріса Стіла, але і, за свідченнями його дружини, від іноземного союзника Хілларі Клінтон і ворога Манафорта всередині України.

Мова тут йде про вплив іноземної держави на вибори в США! Отже з усієї цієї розкладки випливає, що Україна знову частково намагалася «вплинути» на хід виборів в США. А це стає небезпечно для самої України напередодні виборів 2020 на США.

Leave a Comment

Your email address will not be published.