«Юрій Луценко – абсолютно аморальна цинічна людина» — Надія Савченко

«Юрій Луценко – абсолютно аморальна цинічна людина з відсутністю будь-яких моральних цінностей. Це людина, яка жадібно любить владу. Це людина, яка не може жити без того, щоб бути популярним, без того, щоб не робити корупцію і жити за це красиво», — про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявила народний депутат Надія Савченко.

«Давайте згадаємо на скільки давно такі динозаври в політиці. Юрій Луценко – один із най-найстаріших політиків. Скільки разів він перефарбовувався в різні, актуальні на певні моменти політичні відтінки? Вони починали ще з Тимошенко акцією «Україна без Кучми». Але ще до того він був із соціалістами. Згадаймо як він разом з Морозом мив голову пам’ятнику Леніну від голубиного помету. Потім згадаємо Майдан — як зносили пам’ятники Леніну і яким героєм на Майдані був Луценко. Давайте згадаємо скандал з американським послом Марією Йованович, коли генпрокурор заявив, що посол начебто передавала йому перелік людей, яких не можна притягати до відповідальності. Давайте згадаємо ще якусь п’яну бійку в одній з європейських країн і наша держава понесла репутаційні втрати», — зазначила народний депутат.

«А які репутаційні втрати понесла наша країна після того, як генеральний прокурор з трибуни Верховної ради заявив, що Герой України, яка пішла в АТО добровольцем, збиралася підірвати найвищий законодавчий орган своєї країни і добивати депутатів з автомата? А те, що було озвучено ним на прес-конференції про «баржі»? Окрім всіх його фантазій, він ще й намалював план з усіма висотами та секторами обстрілу – план, як можна діяти ворогу. Це, на мою думку, злочин у воєнний час. Крім того, я не можу собі уявити, щоб у західних країнах таємниця слідства стала відомою до закінчення слідства. У західних країнах з тероризмом не жартують, їх посадовці не несуть такої ахінеї на ефірах. Може тому, що у їхніх чиновників є профільна освіта. Всі європейські країни почали нас не розуміти. Якщо в нас герої – терористи, або терористи – герої, то що ж ми така за країна і як нам допомагати?», — підсумувала Надія Савченко.

Leave a Comment

Your email address will not be published.