За «український кейс» в московських кабінетах розгортається бійка

Мріяти не шкідливо: а навіщо Кремлю порушувати монополію Медведчука?

Щоб приїхали домовлятися Коломойський та Ахметов — а потім могли зливати, як пробував в грі з імпічментом Трампа Олег Дерипаска? Щоб васали Михайла Фрідмана — екс-куратор ЛДНР Владислав Сурков, за вказівкою Великобританії міг втручатися в узгоджену політику Путіна і Трампа в Україні? Щоб влізли ненадійні агенти з політтехнологічної обслуги російських олігархів?

У Кремля немає програшних варіантів на виборах в Україні: Однопартійну більшість «Слуги народу» дозволить навантажити відповідальністю команду Володимира Зеленського та Ігоря Коломойського «як баржу прасками» — дати можливість розрулити грабіжницькі тарифи ЖКГ і продовження газового транзиту в 2020! — як думаєте, без допомоги Кремля, це реально? І як швидко призначать позачергові вибори, щоб «випустити пар»?

Двопартійну більшість — за участю «Батьківщини», дозволить ввести в гру прем’єр-міністром Юлію Тимошенко. З нею Володимир Путін вміє домовлятися. І саме її зливали в першому турі президентських виборів Ігор Коломойський з Рінатом Ахметовим — просуваючи туди Петра Порошенка, щоб гарантовано злити його в другому. Вона грамотно послабить Володимира Зеленського і зажене в кут Ігоря Коломойського з Ринатом Ахметовим.

«Прозахідний більшість» «Слуги народу» з «Голосом» і «Європейською солідарністю» також вигідна Кремлю: це гарантія швидкого розпаду України з економічних причин. — Неможливо харчуватися мовой та вишиванками, а ЄС ринки не відкрив, і відкривати Україну не збирається. У Кремля буде привід — з огляду на неадекватність української еліти і електорату, масово роздавати паспорти РФ і вирішувати питання подальшого приєднання територій.

Коаліція «Слуги народу» з «Опозиційною платформою За житт» ? — Трамп проконтролює правильну поведінку екстрадируємого Дмитра Фірташа. Тому перший віце-прем’єр Юрій Бойко візьме кермо влади всієї реальної економіки, залишивши «електронний уряд» і новомодні штучки «Зелений команді». Віктор Медведчук буде головним законодавцем. Ігор Коломойський — його молодшим партнером в деяких бізнес-сферах.

Навіщо Кремлю в обхід Віктора Медведчука «підрядники»? — тому що ліберали хочуть дискредитувати його і вставити хоча б на третьостепенний рівень своїх агентів? Кремль дав доходи від торгівлі автогазом, вугіллям, дизпаливом в Україні, а також інші бізнеси: витрачання ж цих ресурсів на медіа, пропаганду і суспільно-політичні процеси знаходиться в руках Віктора Медведчука …

Leave a Comment

Your email address will not be published.