Зараз вимальовується велика «Кремлівська коаліція» навколо Медведчука

Зараз ми спостерігаємо вирішальну стадію за український напрямок між Владиславом Сурковим і Віктором Медведчуком, причому на стороні останнього ситуативно грають силовики та Михайло Бабич.

Вчора пройшов круглий стіл в Страсбурзі на якому Медведчук презентував свій варіант врегулювання конфлікту на Донбасі. План-концепція пропонує кроки по врегулюванню конфлікту в трьох сторонньому форматі: Україна, ЛДНР, Росія. Найголовніше не слова про Мінські угоди як основу переговорних позицій. Фактично за два місяці партія «Опозиційна платформа -За життя» перемкнула на себе українські напрямки роботи управління з прикордонного співробітництва.

Ми повідомляли, що Олексій Філатов не може вибудувати роботу, а колишні українські топ чиновники зливають його. Єдине, що залишалося під контролем Владислава Суркова, це «мінські угоди» по котрим він навіть провів переговори в Парижі, на яких підтвердили непорушність Мінська, але результату немає з 2016 року. Навіть останній обмін в листопаді 2017 р робив Медведчук через патріарха Кирила, а не управління Суркова.

Виступ в Європейському парламенті і презентація плану-концепції щодо врегулювання конфлікту на Донбасі це альтернатива Мінську. Фактично пропонується піти іншою дорогою і не прив’язуватися до «дорожньої карти Мінську». Підключення до цього процесу митрополита Онуфрія глави УПЦ і патріарха Кирила, носять одну мету викинути з процесу Суркова. Ми писали, що у нього випробувальний термін і потрібен прорив в реалізації Мінських домовленностей, інакше управління буде переформатовано, а він залишиться в ролі помічника, але без функціоналу.

Тому зараз пішов інформаційний контрудар від Суркова. Так почали розганяти інформацію, що готується обмін полоненими «всіх на всіх», що вже є навіть числа «208 на 69». Наше джерело повідомляє, що великого обміну полонених зараз і в серпні не буде, а все це в реальності звичайні затверджені на даний момент списки, які ще можуть раз 10 мінятися.

Також варто зауважити, що Сурков почав працювати на пряму з командою Президента України, так остання заява Шефіра, що вони нічого спільного не хочуть мати з Медведчуком — це «прихований» меседж в Кремль. Сурков же зі свого боку дає можливість ремонту моста в Станиці Луганській, яку обіцяв Зеленський.

Виходячи з усього цього ми спостерігаємо, що зараз вимальовується велика «Кремлівська коаліція» навколо Медведчука, а Сурков залишається один з начальником управління, без досвіду роботи на українському напрямку. Всі проросійські меседжі в Україні повністю приватизував Медведчук під себе

Leave a Comment

Your email address will not be published.