Зеленський був обраний президентом України, але реально стати їм колишньому актору ще тільки доведеться

Зеленський був обраний президентом України, але реально стати їм колишньому актору ще тільки доведеться.

Очевидно, що на минулих парламентських виборах партія президента одержала велику перемогу, однак те, яким політичним курсом піде країна, як і раніше залишається неясним.

Як і під час президентських виборів, так і зараз на виборах в парламент Зеленський залишив відкритим питання про те, за що він виступає насправді. Він бореться з корупцією та олігархами, їздить в гості до Канади, робить Селфі, відштовхує міністра оборони, красиво лає українських чиновників, звільняє глав адміністрацій. Однак істотного поки нічого не сталося.

Так, наприклад, німецьке видання Handelsbatt вважає, що, можливо, бажання Зеленського позбутися олігархату в політичному і економічному сенсі і насправді змінити українську систему є всього лише передвиборчою обіцянкою, необхідною для того, щоб отримати одноосібний контроль над країною і потім лобіювати інтереси пов’язаних з ним бізнесменів. Наприклад, Коломойського.

Ось це і є виклик для Зеленського. Він Коломойський чи український? Безумовно, нинішній глава держави багато чим зобов’язаний олігархові. Але всякий позику віддяка? Є і ще один важливий нюанс. Від того, як поведе себе Зеленський, залежать мультімільярдне вливання МВФ.

Якщо влада України розгорне націоналізацію Приватбанку, на Заході можуть цього не зрозуміти. Тому у Зеленського немає часу на розкачку, пора ставати дійсно президентом своєї країни і дати зрозуміти, що в політиці він не захищає інтереси свого телевізійного покровителя, а хоче провести справжні рефом в Україні.

А поки ми спостерігаємо.

Leave a Comment

Your email address will not be published.