Зеленський підтвердив, що в Донбасі Російська мова отримає спецстатус.

Зеленський побічно підтвердив, що в Донбасі Російська мова отримає спецстатус.

«Така інформаційна була війна, що не можна говорити російською мовою. Я думаю, ви розумієте, що можна говорити, як ви хочете … Я президент, я з вами говорю, як хочу, правильно? Якщо буде у донеччан будуть спеціальні прохання, що для них важливо, щоб вони могли документи заповнювати, наприклад, російською мовою, я не бачу жодної проблеми «, — сказав Зеленський.

Зеленський відкрив своєю заявою «вікно можливості» для інших регіонів. Зараз наприклад Одеса або той же Харків в складі облради і міськрад, а також всіх районних адміністрацій проведуть голосування зі зверненням до Зеленському з проханням надати їм таке право, як цікаво відповість їм Президент Зеленський?

Або від імені Південного Сходу буде зареєстрована петиція на сайті Президента з таким проханням і вона набере 25.000 підписів, що на це відповість Зеленський? Або взагалі якийся громадський рух почне збір підписів на Південному Сході з проханням до Зеленського надати в цих регіонах спецстатус для Російської мови, як відповість Зеленський?

Такою заявою Зеленський заявив, що не має нічого проти, але це стосується тільки вибірково Донбасу або будь-якого регіону в Україні? Зараз ми зможемо спостерігати, як політтехнологи зможуть використовувати цю обмовку Зеленського.

Leave a Comment

Your email address will not be published.