Зеленський поклав початок найбільшої приватизації в історії України

Президент України Володимир Зеленський доручив прем’єр-міністру Олексію Гончаруку і міністру економічного розвитку і торгівлі Тимофію Милованову почати підготовку до великої приватизації і роботу по залученню інвесторів.

Володимир Зеленський: Розпочати підготовку великих державних компаній до приватизації і залучення інвестиційних радників. Термін — до 1 грудня 2019 року. Відповідальні — Гончарук та Милованов.

Одночасно з цим Президент Зеленський доручив голові Верховної Ради України Дмитру Разумкову і голові фракції Слуга народу Давиду Арахамії до 1 жовтня 2019 року напрацювати проект закону про скасування списку держпідприємств, які не підлягають приватизації.

В Україні, на даний момент, працюють 3670 держпідприємств: державні банки будуть продані в першу чергу, потім будуть виставлені на продаж Нафтогаз України, Центренерго, Укренерго, Енергоатом, великі морські порти України, Укрзалізниця, Укрпошта, поступово буде підготовлена ​​до продажу Газотранспортна Система України , яка з 1 січня 2020 року переходить на баланс підприємства Магістральні Газопроводи України, пізніше буде знято мораторій на продаж землі.

Leave a Comment

Your email address will not be published.