Зеленський хоче узурпувати владу, сформувавши неоліберальну більшість — Ігор Мосійчук

Суспільний запит на розпуск парламенту дійсно є. Верховна Рада дискредитувала себе ще 31 серпня 2015 року, коли там з ганьбою намагались протягнути зміни до Конституції в частині особливого статусу Донбасу, що супроводжувалось сутичками, в результаті яких під стінами парламенту загинули четверо нацгвардійців. З того моменту парламент впав в очах суспільства. Але є Конституція, за якою живе Україна, якою керуються всі її державні інституції: президент, парламент, уряд.

Зеленський нічим не відрізняється від Порошенка в своєму бажанні контролювати парламент. Соціологія вже показала імовірний склад нового скликання. По суті це буде узурпація влади з формуванням неоліберальної більшості. Адже і президент, і парламент, та відповідно сформований ним Кабінет Міністрів, будуть працювати в унісон.

Команда Зеленського не приховує, і навіть прямо називає свою ідеологію — лібертаріанство. Воно передбачає платну медицину, платну освіту, приватні пенсійні фонди, продаж землі — все, що знімає навантаження з держави, і перекладає його на громадян. І ніхто не зважає на те, що українці нині доведені до такого стану, що не подужають цього — таку думку висловив народний депутат України Ігор Мосійчук в ефірі телеканалу Zik.

Також Мосійчук зазаначив, що лібертаріанство команди Зеленського суперечить традиційній суті цієї ідеології. Мені, як співавтору Закону «Про вільний обіг зброї і цивільних боєприпасів», це очевидно. Адже класичне лібертаріанство передбачає вільний обіг зброї і боєприпасів, натомість президент Зеленський виступає проти. Тобто виходить так, що всі соціальні пільги і зобов’язання держави вони хочуть звалити на плечі громадян, тим самим покласти на них обов’язки, але натомість не дати жодних прав.

Leave a Comment

Your email address will not be published.