Зеленський зустрічався з олігархом Ахметовим

Президент України Володимир Зеленський зустрічався з олігархом Ринатом Ахметовим. Така зустріч відбулася завдяки Ігорю Коломойському, з котрим у Рината Леонідовича видбулося об’єднання опозиційних сил прокремлівського напрямку. Про це нам стало відомо з оточення Президента Зеленського.

Темою розмови між одіозним олігархом та Президентом Зеленським було зниження тарифів на електроенергію на 10-15%, прямі поставки вугілля з ЛДНР., іформаційна підтримка партії «Слуга Народу». Також обговорювали як вийти з «патової» ситуації в темі «монополії в енергетиці» і звичайно два обленерго, котрі приватизував Ринат Ахметов, а Зеленський обіцяв розібратися з цим питанням.

Як повідомляє наше джерело, в ході зустрічі вдалося домовитися, що всі схеми Ахметова, котрі працювали в період Петра Порошенко, треба закінчувати, та переводити на новий рівень. Домовилися про необхідність співпраці та відхід до тіньових схем.

Сам Зеленський підтвердив що зустріч відбулася, на питання, про що говорили, відповів: «Завтра скажу. Саме завтра, бо завтра у нас є зустріч з українським бізнесом. І я хочу відзвітувати, про що ми говорили і на чому ми наполягали і будемо наполягати».

«Це багато всього. Це не політичні речі – жодних домовленостей. Те, що ми скасовуємо «Роттердам +», всі про це знають – і це буде. І буде демонополізація – і пан Ахметов це чув, ДТЕК я маю на увазі. І все в цілому це розуміють», – зауважив Зеленський.

«Але є інша сторона: для кожного з нас дуже важливо зараз вкладати гроші в Україну. Наші великі бізнесмени стали багатими саме тут, саме в Україні – тому зараз, мені здається, треба всі ці гроші повертати і вкладати в Україну», – додав він.

Leave a Comment

Your email address will not be published.