Зеленському ставлять «перепони» змушуючи повернути Медведчука в переговорний процес

Зеленському ставлять «перепони» змушуючи повернути Медведчука в переговорний процес. Стратегія дуже проста. Усі починання Зеленського критикуються та блокуються і від слів ніколи не переходять до справи. Створюють Зеленському образ «базікання», котрий нічого не може, а ось на цьому тлі Медведчук демонструє, що він може.

Медведчук з легкістю привозить звільнених солдатів ВСУ, Медведчук з легкістю веде діалог з ЛДНР, Медведчук з легкістю ініціює телеміст з Росією 1, Медведчук з легкістю говорить про спецстатус Російської мови, Медведчук вимагає спецстатус для Донбасу. Висновок: Медведчук повністю забирає під себе весь проросійський електорат.

На дії Медведчука, Зеленський намагається робити контратаки. Так він через Кучму говорить меседж, що знімуть економічну блокаду з ЛДНР, тут же відразу (Порошенко — це блокує, називаючи це капітуляцією). ЗеЛенський модернізує цей меседж, що знімемо якщо всі заводи повернуться під Україну, але це вже блокує еліта ЛДНР.

Андрій Богдан заявляє про спецстатус Російської мови (тут же все націоналісти починають критикувати це). Відразу все називають це ініціативою Глави Офісу Президента. Зеленський після частково з висловлюванням Богдана погодився.

Зеленський бере Туска і везе показати, як пройшов розведення збройних сил у Станиці Луганській. Після говорить, що відновить міст в станиці Луганській. Тут знову отримує масову критику від Порошенка і націоналістів, які побачили в цьому зраду і капітуляцію. А лідер ЛНР заявив, що сприйме дії України на мосту у Станиці Луганській як акт агресії.

Стратегія проти Зеленського дуже проста. Змусити його перейти з політики недомовленості до конкретики. Тому його завжди будуть критикувати або одні або інші. Ну і звичайно особисте завдання Медведчука повернути себе в «велику гру»

Leave a Comment

Your email address will not be published.