Жан Клод Юнкер назвав нинішні відносини між Україною та ЄС найкращими в історії

Президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер заявив, що зараз відносини між ЄС та Україною кращі за всю історію. Про це він сказав під час прес-конференції за підсумками саміту Україна-ЄС, повідомляє Укрінформ.

«Новий президент пан Зеленський розпочав свій термін у часи, коли відносини між Україною і Європейським Союзом є найкращими, ніж будь-коли. Я говорю це як людина, яка була до цього залучена від самого початку. Мені довелося бути співголовою першого саміту між Україною і Європейським Союзом 15 вересня 1997 року. Зараз ми маємо разом вже 21 саміт. Це ваш перший, і наш останній саміт, і ми можемо пишатися результатом», — сказав Юнкер, звертаючись до Зеленському.

За його словами, сторони досягли великого прогресу, особливо в останні роки, після Революції Гідності.

«Завдяки великій самопожертві, яка була зроблена великим українським народом, ми пройшли тривалий шлях», — сказав він.

Юнкер підкреслив, що партнерство побудовано на солідарності і дружби.

«Саме тому ми підтримали цю солідарність конкретною підтримкою, зокрема, на адресу регіону Азовського моря, який важко вражений конфліктом і, де-факто, неприйнятною поведінкою Росії», — сказав він.

Нагадаємо, що в Києві проходить 21-й саміт Україна-ЄС. Від ЄС в Києві були присутні президент Європейської ради Дональд Туск, глава Єврокомісії Жан-Клод Юнкер, єврокомісар з політики сусідства та переговорів про розширення Йоганнес Хан.

Leave a Comment

Your email address will not be published.