Зі смертю Алли Вербер обірвався ще один неофіційний контакт між Україною і Росією

Зі смертю Алли Вербер обірвався ще один неофіційний контакт між Україною і Росією.

Зять Вербер — це український бізнесмен Тимур Міндіч. Міндіч одружений на її доньці Катерині, одруження за іудейським обрядом відбулося навесні 2010 року в Єрусалимі. Міндіч — член опікунської ради Єврейської громади Дніпропетровська (по-новому Дніпро). А ще він співвласник компанії Green Family Ltd (Кіпр), в число співвласників до січня 2019 року входив новий президент України Володимир Зеленський.

Але найголовніше, Зеленський і його оточення завжди намагалися приховувати, що насправді Міндіч — співробітник групи «Приват» і Ігоря Коломойського. Саме Коломойський делегував Міндіча в оточення Зеленського. Міндіч відповідав за безпеку передвиборного штабу і самого кандидата Володимира Зеленського. І хоча люди Зеленського всіляко заперечували зв’язок з Коломойським, в ряді випадків вони прокололися. Наприклад, коли в квітні 2019 Зеленський здавав аналізи в клініці, то журналісти вирахували, що він приїхав на авто Міндіча.

Тепер уже відомо, що Коломойський допомагав медіа-ресурсами, транспортом, охороною. Мало хто знає, що приміщення передвиборного штабу Зеленського знаходиться на балансі групи «Приват».

Після перемоги Зеленського зятя Вербер «підвищили» по службі — Коломойський і його бізнес-партнери — Міндіча призначили керувати всіма охоронними структурами групи «Приват», які працюють під вивіскою «Безпека. Охорона. Гарантія »(скорочено — Б.О.Г., оцініть скромність Коломойського).

Алла Вербер — ось одна з тих, кого Коломойський мав на увазі, коли стверджував, що «у нас є достатньо можливостей на неофіційні контакти з Кремлем. Досить можливостей. І це не проблема — налагодити неофіційні контакти ». Не секрет, що Вербер співпрацювала і контактувала в Москві з багатьма персонами з української партії і була «подружкою» дружин і дітей відомих російських політичних персон.

Leave a Comment

Your email address will not be published.