Зустріч лідерів країн — учасниць «нормандської четвірки» може відбутися до кінця цього року

Джерела агентства Bloomberg заявляють, що зустріч лідерів країн — учасниць «нормандської четвірки» з метою обговорення ситуації на сході України може відбутися до кінця цього року

Наші джерела прокоментували інсайд агентства Bloomberg, заявивши, що зустрічі може і не бути, тому що Президент Росії аргументував Макрону свою позицію, що зустріч повинна пройти після того, як Україна почне виконання «мінських угод».

На даний момент за джерелами з СБУ і Офісу Президента Зеленського, голосування по «автономії Донбасу» стоїть на паузі і навіть не обговорюється, всім в Україні підходить «заморожений конфлікт», як кажуть наші джерела, головне щоб не стріляли.

Зараз в першу чергу хочуть протиснути голосування по «земельну реформу», так як це дасть новий транш МВФ і тоді в Україні не буде дефолту і прийдуть «великі гроші», які отримає влада в особі Ігора Валерійовича Коломойського та Володимира Зеленського.

Голосування по «автономії Донбасу» на даний момент майже не реально, адже саме цього і чекає екс-влада в особі Порошенка і «Ко», для того щоб влаштувати майдан проти «капітуляції». Зеленський дав завдання зачистити опонентів і на кожного знайти «компромат» або купити їх лояльність за привілеї.

Андрій Богдан вже давно працює в цьому напрямку, ми раніше повідомляли про це. Також перед голосуванням повинні будуть опрацювати громадську думку, що це необхідність для виходу з ситуації, котра так склалася.

Також зараз Ігор Коломойський намагався протиснути апдейт «Мінських угод», зробивши їх більш м’якими, Росія відмовилася, а Медведчук погодився і веде зараз приховані переговори з Коломойським, пропонуючи свій «план-концепцію», як альтернативу. Кругом йдуть «торги».

Leave a Comment

Your email address will not be published.