Зустріч Медведчука і Путіна — це перш за все демонстрація того, що Медведчук — ключова фігура в стосунках з Кремлем

Зустріч Віктора Медведчука і Володимира Путіна — це перш за все демонстрація того, що Віктор Медведчук — ключова фігура в стосунках з Кремлем. На зустрічі з євродепутатами Медведчук сказав, що його план вже підтримали глави самопроголошених республік Донбасу і постпред Росії в Мінській контактній групі Борис Гризлов.

Медведчук запропонував Луганську і Донецьку об’єднатися в Автономний Регіон Донбас, на території якого буде вільна економічна зона терміном на 10 років.

Автономний регіон Донбас матиме власну Верховну Раду, Кабінет Міністрів, Суд і Конституцію в якій буде прописана широка автономія в рамках України. Жителі Автономного Регіону Донбас і всі учасники бойових дій на Сході України будуть амністовані. Процес займе 3 роки, з яких: 1,5 року підуть на переговори і узгодження, і 1,5 року на підписання та оформлення.

Ця інформація є достовірною. Наші джерела, повідомляють, що Медведчук презентував свій план «Мінська-3» Путіну. у цій новій «дорожній карті». Це спроба злити Суркова з великої гри відсунувши сам «мінський процес» на другий план. Також спроба повернути себе в офіційний переговорний процес.

Медведчук підніс Путіну це, як новий більш «м’який» мирний план по Донбасу з прямим діалогом України і ЛДНР. Звичайно все це прив’язав поки до «Мінських угодам», які за його задумом залишаться в цілому, але втратять свою актуальність і важливість згодом.

Він повідомив Путіну, що в Європарламенті з ним зустрічалися нові депутати з Англії, Бельгії та Словаччини, котрі в Європарламенті готові допомогти з реалізацією його мирного плану.

Leave a Comment

Your email address will not be published.